Найбільше електрокарів в світі виробляють Renault і Nissan

26 06 2015

Коментарі:

0
 Червень 26, 2015
 0
Категорія: Новини

Франко-японський концерн Renault-Nissan залишається світовим лідером сегменту електрокарів та під’єднуваних гібридів. Станом на початок травня цього року компанія продала 241 714 автомобілів на електротязі – майже в 2,5 рази більше, ніж її найближчий переслідувач Mitsubishi.

Renault-Nissan має потужну гаму різноманітних електромобілів: двомісний сіті-кар Renault Twizy, міні-хетч Renault Zoe, повнорозмірний хетчбек Nissan Leaf, седан Renault Fluence ZE, а також комерційні авто Renault Kangoo ZE та Nissan e-NV200. Найбільшу «касу» роблять Nissan Leaf (більше 180 тисяч станом на червень 2015) і Renault Zoe (понад 26 тисяч на травень 2015). Цікаво, що французи з японцями розвивають напрямок винятково електромобілів і зовсім не займаються під’єднуваними гібридами.

Компанія Mitsubishi Motors не володіє такими потужностями, як Renault-Nissan, однак має в своєму активі 100 242 проданих авто станом на травень 2015 року. Надзвичайною популярністю у світі користується повнопривідний plug-in універсал Outlander PHEV (більше 60 тисяч авто). Також добрі продажі має невеличкий електрокар i-MIEV, випущений тиражем понад 30 тисяч екземплярів.

Концерн General Motors з його гібридним бестселером Chevy Volt має 95 293 проданих авто. Американці планують суттєво покращити ситуацію з виходом на ринок доступного електромобіля Bolt.

Toyota в рейтингу світових виробників електрокарів посідає четверте місце (76 028 штук), Tesla – п’яте (71 363 авто). Але масштаби діяльності обох компаній неспіврозмірні: Toyota впускає доступні під’єднувані гібриди на кшталт Prius, Tesla – люксові електрокари, на даний момент єдині в своєму роді.

До першої десятки лідерів електроринку також входять компанії Ford, BYD, BMW, Geely, Volkswagen.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *