12 електромобілів і безпілотне електротаксі випустить до 2022 року альянс Renault-Nissan-Mitsubishi

25 09 2017

Коментарі:

0
 Вересень 25, 2017
 0

Альянс автовиробників Renault, Nissan та нещодавно приєднаного Mitsubishi оголосив свій 6-річний план. Виробник вирiшили зосередиться на електрокарах, автономному пересуванні, спільній платформі та силових агрегатах, а також технології обміну інформацією між авто на дорозі.

В своєму плані до 2022 року вони намітили випуск щонайменш 12 нових повністю електричних автівок, і 40 моделей, що використовують пакет технологій автономного кермування ProPilot. Учасники альянсу також розроблять «робо-таксі» – безпілотний громадський транспортний засіб.

Найбільший у світі автоальянс Renault-Nissan-Mitsubishi представив новий логотип під час презентації плану до 2022 р.

Голова альянсу Карлос Гон упевнений, що державні заборони на дизельні і бензинові авто, які наближаються, підштовхнуть водіїв переходити на електромобілі:

“Люди дивляться трохи далі у майбутнє, кажучи: «Я переходжу на електромобіль, бо я не хочу мати проблем з машиною, на якій проїздив 3-4 роки»”, – сказав Гон під час презентації на Франкфуртському автосалоні.

Renault-Nissan-Mitsubishi збирається збільшити запас ходу своїх EV до більш ніж 600 км, водночас зменшити (на 30%) вартість батареї та час, що потрібен для підзарядки авто. Спеціалісти альянсу прагнуть, щоб 15 хвилин підзарядки вистачило на 230 км пробігу, замість теперішнього максимуму  90 км.

CEO Альянсу Карлос Гон вірить, що люди почнуть відмовлятися від ДВЗ на користь електромобілів

 

Акумулятори отримають пласку упаковку, що забезпечить додатковий простір у салоні та гнучкість у стилі.

Nissan розробить чотири загальних платформи, які стануть основою для більш ніж 9 мільйонів автомобілів. Спільні силові агрегати будуть розповсюджені на 75% усіх проданих електромобілів альянсу. Сінергетичний ефект від роботи разом 3 компаній має скласти до 10 млрд євро до кінця плану (зараз він удвічі менший).

Нагадаємо, Nissan Leaf довго лишався лідером у продажах електромобілів, але в нього тепер є потужний конкурент від GM – Chevrolet Bolt . В цього авто значно більший запас ходу – 380 км, і навіть оновлений Nissan Leaf 2018 не наблизився до цього показника.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *