Renault-Nissan вироблятиме в Китаї бюджетний електричний міні-позашляховик

30 08 2017

Коментарі:

0
 Серпень 30, 2017
 0

Альянс Renault-Nissan будуватиме електромобілі в Китаї у партнерстві з місцевим виробником Dongfeng Motor. Так автовиробник допоможе планам Пекіна збільшити кількість автомобілів з нульовим рівнем викидів.

Компанія eGT New Energy Automotive Co розробить електричний міні-позашляховик (mini-SUV), виробництво якого заплановано на 2019 рік. Вартість автівки поки не називається, але голова альянсу Карлос Госн раніше казав про плани створити електромобіль для китайського ринку, який буде дешевшим за 8000 долларів (з урахуванням державних пільг). Японська і французька компанія разом володітимуть 50% нового підприємства, а другу половину отримає Dongfeng.

Програму очолює Жерар Деттурбе, який розробив Kwid – бюджетний позашляховик з ДВЗ для Індії, та, ймовірно, використає його архітектуру для китайського електрокару.  

Китай є найбільшим автомобільним ринком у світі. Він прагне, щоб електромобілі та плагін-гібриди складали, як мінімум, п’яту частину продажів авто в країні до 2025 року, оскільки політики занепокоєні рівнем забруднення у великих містах. Про будівництво електромобілів в Китаї раніше заявили Ford, Tesla, Daimler, Audi та General Motors.

Останні пропозиції по квотах у Китаї, що набудуть чинності наступного року, передбачають, що 8% обсягів продажів автомобільних компаній мають складати електричні або гібридні авто. Цей обсяг має зрости якнайменш до 10% у 2019 році та 12% у 2020 році.

Альянс Renault-Nissan лідирує у продажах електрокарів у світі завдяки Nissan Leaf, який був представлений у 2010 році, і Renault Zoe, який з’явився двома роками пізніше. Щоправда, тепер, з появою Tesla Model 3 та інших бюджетних моделей авто з електродвигуном, позиції альянсу пройдуть випробування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *