Renault-Nissan за 2 роки розробить електрокар за $8000 для китайського ринку

10 11 2016

Коментарі:

0
 Листопад 10, 2016
 0
Nissan Leaf - найбільш масовий електромобіль в Україні і в світі

Про амбітні плани розробити супер-бюджетний електромобіль для споживачів Піднебесної заявив голова Альянсу Renault-Nissan Карлос Гон 8 листопада.

“Наш намір – створити автівку, яку можна продати за $8000 без державних стимулів, – сказав Гон на конференції в Лісабоні, додавши, що це буде локалізований продукт, розроблений разом з китайськими інженерами, – Наша мета – бути на ринку вже за пару років”, – цитує топ-менеджера інформагенція Франс-Прес.

“Китай надає велику підтримку електротранспорту; він являє собою одну третину світового ринку для електричних автомобілів, і це буде великий ринок”, – сказав голова автоальянсу.

Останнім часом в Китаї різко зростає  попит на недорогі електромобілі. Лише в минулому році в країні продано 247 тисяч авто з “нульовим рівнем викидів” – вчетверо більше, ніж у 2014-му.

Nissan із своєю найбільш поширеною у світі моделлю Leaf вважається засновником мас-маркету електромобілів. Але ця автівка, зважаючи на ціну (близько $29 тис.) нині не може конкурувати з екологічними моделями від китайських виробників: BYD, Zhidou, SAIC. Китайці розвивають свій ринок електричного транспорту та інфраструктуру до нього переважно за допомогою державних дотацій, щоб підвищити кредит довіри в плані охорони довкілля і припинити забруднення атмосфери.

Здешевшення електромобіля стане можливим, в першу чергу, завдяки еволюції технології батареї. Досі Nissan виготовляв власні акумулятори, не маючи альтернативи на ринку. Але Гон зазначив, що тепер є сенс купувати їх у інших постачальників і зосередитися на дослідженнях для створення передової батареї майбутнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *