"Рено Україна" почне офіційно продавати і обслуговувати електромобілі

24 02 2016

Коментарі:

0
 Лютий 24, 2016
 0
Категорія: Новини

Цього року “Рено Україна” почне офіційно продавати й обслуговувати електромобілі. Як повідомила голова правління АТ “Рено Україна” Яна Міненко, компанія планує привезти першу партію електромобілів та підготувати дилерську мережу для їхнього обслуговування. У лінійці Renault є такі електрокари,як міська машина Twizy, п’ятидверний хетчбек ZOE і фургон Kangoo Z.E. Але конкретні моделі, які будуть представлені в Україні, поки не названі.
За словами Міненко, таке рішення прийняли через високий інтерес клієнтів саме до електрокарів. Якщо ж до країни електроавтомобілі Renault завозитимуть сірі дилери, а офіційного обслуговування не буде, може постраждати імідж “Рено Україна”.
“Той фактор, що електромобілі потрапляють в країну сірими шляхами – це не добре. Якщо є автомобілі, але немає офіційного обслуговування – імідж швидко падає. Тут справа не в інтересі виробників ввозити електромобілі в Україну , а це більше інтерес України, оскільки це хороший інструмент енергозбереження країни”, – стверджує вона.
“Рено Україна” не перша компанія, яка офіційно стала продавати в Україні електрокари. Так, компанія “Ніко Україна” представила у нашій країні хечбек Mitsubishi i-MiEV. Офіційно придбати можна також електрокари BioAuto гонконгського виробника BIO Automotive Co..
Та інші все ж таки чекають на те, що депутати проголосують за скасування 20% ПДВ на електрокари. Адже, на їхнє переконання, скасування 10% мита (восени Верховна Рада прийняла закон, що скасовує імпортне мито), недостатньо. Без такої та іншої підтримки електрокари в Україні коштують значно дорожче своїх бензинових аналогів.
“Зі свого боку, ми готові привезти товар, навчити працівників сервісної мережі, забезпечити центри необхідними інструментами для обслуговування електромобілів. Але тут повинні бути більш рішучі дії з боку уряду”, – зазначав раніше представник “Ніссан Мотор Україна”.
Співзасновник компанії ElectroCars Олександр Кравцов розповідає, що до компанії не раз звертались бізнесмени за порадою, де придбати електричне Kangoo для скорочення витрат на свою логістику. Щодо появи на українських дорогах Renault ZOE, то це якраз те авто, якого не вистачало в лінійці електрокарів, представлених на нинішньому ринку. ZOE здатне проїжджати більше 200 км і заряджатися на існуючій інфраструктурі за годину – півтори. Ми сподіваємося, що український офіс Renault запустить аналогічну до Європи програму лізингу батареї, що зменшить ціну на нове авто до 18 тисяч євро!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *