Chevrolet Volt є найбільш ефективним під’єднуваним гібридом

21 05 2015

Коментарі:

0
 Травень 21, 2015
 0
Категорія: Новини

Власники під’єднуваного гібрида Chevy Volt проїжджають за рік майже стільки ж кілометрів на електротязі, скільки й водії електричного бестселера Nissan Leaf. Такими є результати дослідження, проведеного науковим центром Idaho National Laboratory. Причому, загальний середньомісячний кілометраж у Chevrolet на 26% більший, аніж у Nissan.

Науковці проаналізували дані річного пробігу 21 600 автомобілів в США, які загалом проїхали понад 253 мільйони кілометрів. В аналізі брали участь три чисті електрокари (Nissan Leaf, Ford Focus Electric і Honda Fit EV) і п’ять під’єднуваних гібридів (Chevrolet Volt, Ford C-Max Energi, Ford Fusion Energi, Honda Accord Plug-In Hybrid, Toyota Prius Plug-In Hybrid). Електричний запас ходу цих авто суттєво різниться: від 17 км у Toyota Prius PHEV до 199 км у Nissan Leaf останнього покоління.

Результати дослідження наступні: найменше кілометрів на електротязі проїжджає Toyota. В активі японця лише 331 екологічно чистий кілометр на місяць з загальних 2018. Honda Accord та обидва гібридних Ford не надто випереджають Prius, проїжджаючи за місяць від 445 до 576 км. Це приблизно чверть від загального їхнього місячного пробігу, тобто ще по 1300-1600 км вони долають, спалюючи органічне пальне.

На їхньому тлі є несподіваними результати під’єднуваного гібрида Chevrolet Volt. Запас його ходу на електротязі становить від 56 до 61 км залежно під року випуску. Виявляється, цього вистачає на більшість потреб власника подібного авто: з загальних місячних 1632 км Volt проїжджає на електротязі 1214. Більше електричних кілометрів за місяць мають лише чисті електрокари Nissan Leaf (1293 км), Honda Fit EV (1290 км) і Ford Focus Electric (1273 км).

Результати дослідження підтверджують тезу про те, що автомобілі з більшим запасом ходу на електротязі відповідно і проїжджають на електриці більше кілометрів. Побічний висновок роботи науковців Idaho National Laboratory – дальність більшості поїздок сучасного автовласника США не перевищує 50-60 км. Відповідно, під’єднуані гібриди з запасом ходу від 50 до 80 км можуть стати хорошою альтернативою сучасним електрокарам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *