2016 року стартують «Робоперегони» - змагання електромобілів-безпілотників

1 12 2015

Коментарі:

0
 Грудень 1, 2015
 0

У гонках Formula E 2016-2017 сезону вперше відбудуться змагання електричних «безпілотників» – так звані RoboRace. Вони будуть абсолютно ідентичні в механічному плані, і відрізнятимуться тільки програмним забезпеченням від різних автомобільних компаній та топових технологічних університетів. Ідея змагання – підштовхнути розвиток штучного автомобільного інтелекту, удосконалити гоночні алгоритми.

Тривалість перегонів – 1 година, і вони будуть проходити напередодні головних змагань Formula E у найбільших містах її проведення. Для першого сезону організатори будуть намагатися зібрати 10 команд по два автомобілі кожен.

Одна з команд буде сформована з автомобільних експертів за принципом крауд-сорсингу, для того, щоб залучити до змагань і незалежних автомобільних талантів.

Організатори обіцяють надати детальнішу інформацію про технології, що будуть застосовані на цих перегонах, на початку наступного року. Тим часом великі автовиробники вже показали автономні електромобілі, призначені для перегонів. Так, Audi TTS проїхала відомим треком Thunderhill без водія:

Нагадаємо, Formula E – чемпіонат гоночних електромобілів, який уперше стартував у Китаї 13 вересня 2013 року, кожен сезон включає 11 перегонів у 10 найбільших містах світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *