У Маріуполі запрацював салон ElectroCars

23 07 2018

Коментарі:

0
 Липень 23, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

У п’ятницю в Маріуполі Донецької області відкрили салон ElectroCars. Це третій салон партнерів компанії. Ще два – У Вінниці та Дніпрі.

«Це наш форпост поширення інновацій. У Маріуполі відчувається подих війни, бо дуже близько пролягає лінія розмежування із окупованими територіями. Але так само я помітив тут тягу до нових технологій і зацікавлення населення в електромобілях. Думаю, у 500-тисячному місті знайдеться чимало охочих пересісти на екологічно чистий транспорт», – говорить СЕО компанії ElectroCars Олександр Кравцов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно обслуговувати електромобіль – 4 правила

Відтепер у Маріуполі можна придбати машину не електротязі всіх відомих брендів, а також обслуговувати електромобіль. Салон відкрили на базі станції «Bosch сервіс», тому досвід і потужності для обслуговування техніки вже сформований.

«Ми маємо достатньо досвіду для роботи із регіональними партнерами, замовлення машині із інших країн на будь-який смак. Вже вироблені ефективні стандарти і підходи до цієї роботи. Як тільки Донецьк повернеться в Україну, відкриємо салон і там. Ми вже до цього готові», – каже СЕО ElectroCars.

Нагадаємо, компанія ElectroCars зараз будує у Києві сучасний центр обслуговування електромобілів TopTeslaService.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *