Культовий скутер Vespa з’явиться в електричній версії

9 11 2017

Коментарі:

0
 Листопад 9, 2017
 0

Рiк тому iталійський виробник Piaggio Group представив концепт Vespa Elettrica. Цього року стали вiдомi  технічні характеристики екологічного скутера, що буде у продажу вже у 2018 році.

Скутер оснащений 4-кіловатним електромотором та батареєю, яка забезбечує запас ходу не менше 100 км. Piaggio гарантує 10-річний термін служби батареї.

«Серце Vespa Elettrica – блок живлення, здатний доставляти безперервну потужність 2 кВт і максимальну потужність 4 кВт –  сягає більшої продуктивності, ніж у класичного скутера із двигуном 50 см³, особливо з урахуванням прискорення, яке виграє від типової блискучої роботи електродвигунів. Він забезпечує гнучкість і задоволення вiд їзди на міських дорогах в абсолютній тиші”, – написав виробник.

Втім, дальністю пробігу без дозарядки електроскутер все ще сильно поступається своiй бензиновiй версii: одна з найбільш доступних моделей Vespa Primavera 50 проїжджає до 280 км на одному баці.

Vespa Elettrica отримає фірмову мультимедійну платформу, щоб керувати деякими функціями моторолера зі смартфону. Через застосунок Vespa можна буде приймати повідомлення та вхідні дзвінки на скутері, визначати його розташування та проводити діагностику.  Компанія також анонсувала створення шолому, в який вмонтовані колонки та мікрофон.

Замовити Vespa Elettrica можна буде з весни наступного року, але ціну італійці поки що не розкривають.

Міхаель Шумахер на своїй червоній “Веспі”

Скутери Vespa, які Piaggio випускає в Італії з 1946 року, досі популярні у всьому світі. Вони стали прикладом вдалого промислового дизайну, за яким цього двоколісного красеня можна легко відрізнити на вулиці. Чимало «зірок» користувалися та користуються моторолерами цієї марки: від Beatles до Періс Хілтон, Міккі Рурка або Міхаеля Шумахера.

Vespa у “Римських канікулах”: Одрі Хепберн, Грегорі Пак, 1953

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *