Друге життя для використаних акумуляторів електрокарів

19 06 2015

Коментарі:

0
 Червень 19, 2015
 0
Категорія: Новини

Компанії General Motors і Nissan придумали, що робити з використаними автомобільними батареями. Американські представництва цих автоконцернів почали програму повторного використання літій-іонних батарей в якості промислових джерел безперебійного живлення.

Автомобільний акумулятор, ємність якого становить менше 70%, цілком здатний слугувати в якості накопичувача енергії для невеликого офісу чи схожої адмінбудівлі. Так, п’ять використаних батарей від Chevrolet Volt, з’єднаних паралельно, підтримують життєдіяльність дата-центру GM в Мілфорді, штат Мічіган. Вони можуть забезпечувати будівлю електрикою протягом чотирьох годин в разі аварійного відключення мережі. Крім того, автомобільні акумулятори накопичують електрику, яку виробляють 2-кіловатний вітряний генератор і сонячні панелі потужністю 74 кВт. В теорії, такого комплекту – турбіна, панелі, старі акумулятори – достатньо, щоби будівля існувала автономно від міської мережі.

Аналогічні кроки робить концерн Nissan Motors, який вирішив співпрацювати з компанією Green Charge Networks. Використані акумулятори від Nissan Leaf (а їх зібралося вже чимало: з грудня 2010 року продано понад 170 тисяч цих електрокарів) отримають друге життя в накопичувачах енергії від Green Charge Networks. Перший їхній спільний продукт буде встановлений влітку в одному з американських офісів Nissan. Він накопичуватиме електроенергію вночі та віддаватиме її в мережу під час пікових годин споживання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *