Nissan показав секретний прототип Leaf з запасом ходу у 544 км

30 06 2015

Коментарі:

0
 Червень 30, 2015
 0
Категорія: Новини

На щорічних зборах акціонерів Nissan, що відбулися минулого тижня в японській Йокогамі, було продемонстровано відео прототипу нового Nissan Leaf. Стартовий кадр з панеллю приладів одразу після повної зарядки авто демонструє фантастичну цифру запасу ходу: 544 км! Це майже втричі більше, аніж запас ходу актуального Nissan Leaf.

Аналіз виступу на події голови Nissan Карлоса Гона дещо прояснив картину. Заявлене авто – прототип, а не проекція майбутньої серійної моделі. Це демонстрація технічних можливостей японської компанії. На зборах акціонерів був також представлений Nissan Leaf, маркований як Advanced R&D Electric Vehicle. У нього нижчий кліренс та явно зменшений внутрішній простір, що свідчить про наявність потужного тягового акумулятора. Таке авто навряд чи піде в серію.

В будь-якому разі, найближчим часом найпопулярніший в світі електромобіль очікує серйозний технічний апгрейд. Це буде або покращений Leaf 2016 з 30-кіловатною батареєю, або зовсім нове авто 2017 модельного року з запасом ходу більше 300 км. Докладні технічні деталі розвитку проекту Карлос Гон анонсував оприлюднити вже за кілька місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *