для
Електромобілів

Автономний опалювач - найкраще рішення для збільшення запасу ходу взимку

Webasto

Що таке автономний опалювач Webasto?
Автономний опалювач салону - це автономний пристрій, основним завдання якого являється створення комфортного клімату в салоні авто.
Webasto – світовий лідер з виробництва автономних опалювачів.Автономний опалювач Webasto широко використовується в електромобілях.

В наш час, з розвитком електромобілів, автономні опалювачі Webasto, активно використовуються для обігріву електромобілей. Пробіг на одному заряді збільшується до 25%, так як при обігріві за допомогою автономного опалювача Webasto, використовується дуже мало енергії, в порівнянні зі штатним опаленням.


Найбільш розповсюдженим Електромобілем, на який встановлюється автономний опалювач Webasto являється Nissan LEAF.

Опалювач працює автономно, має свій паливний бак. Опалювач підтримує комфортну температуру салону не залежно від того рухаєтесь Ви, чи стоїте на стоянці, чи в заторі.


Вартість обладнання з роботою по встановленню (під ключ)

Базовий
В базовій комплектації один орган управління, який дозволяє керувати потужністю опалювача в ручному режимі.
799$
Таймер
$909
Управління здійснюється за допомогою таймера.
Смарт
$1149
Управління опалювачем здійснюється дистанційно через мобільний додаток.
Компанія ElectroCars є офіційним дилером німецької компанії Webasto
Встановлення автономного опалювача
1
Звернутися на Сервіс за телефоном:
+38(067)383-13-09

2
Наші спеціалісти проконсультують по технічним аспектам та підберуть найкращий для Вас варіант

3
Візит на Сервіс для встановлення

Переваги
Економія
За допомогою автономного опалювача у Вас є можливість економити 25% заряду Електрокара. Встановивши автономний опалювач, Ви будете проїжджати однакову кількість кілометрів як літом, так і зимою.
Гарантія
Після встановлення автономного опалювача на нашому Сервісі, Ви отримуєте гарантію від виробника терміном 2 роки.
З автономним опалювачем Webasto у Вас не буде проблем з очисткою скла від льоду чи снігу. Вже з перших секунд поїздки гарна видимість дороги Вам гарантована. Крім того, Ви раз і назавжди позбудитесь проблеми запотіння скла і замерзання його зсередини.
З початку поїздки Ви насолоджуєтесь теплом і затишком. В морозну погоду автономний опалювач Webasto здатен прогріти салон автомобіля до комфортної температури. Ви спокійно можете зняти весь громіздкий одяг, що стримує рухи і відчувати себе на всі 100% у теплому салоні власної автівки.
Ви легко знайдете спільну мову з Вашим автономним опалювачем завдяки широкому вибору органів керування. Для різних графіків використання автомобіля, різної цінової категорії – Ви завжди зможете знайти оптимальне рішення!
Автономний опалювач – це дещо більше, ніж просто тепло взимку. В спеку, в режимі провітрювання салону включається вентилятор штатної системи провітрювання авто, що сприяє зниженню температури в салоні.
Популярні запитання
Принцип роботи Webasto?
Автономний опалювач працює на дизельному паливі, для цього передбачений спеціальний паливний бак.

В процесі згорання палива, теплообмінник опалювача нагрівається, повітряний компресор проганяє тепле повітря через гарячий теплообмінник, яке потім через штатну систему обігріву потрапляє в салон і нагріває авто.

Для управління опалювачем в салоні встановлюється орган управління, на якому можливо задати бажану температуру, а також включити і виключити опалювач. Також є можливість дистанційного управляння через додаток та програмування опалювача, тобто включення та виключення в заданий час.
Де саме встановлюється автономний опалювач?
Опалювач встановлюється під капотом Вашого автомобіля. Відкривши капот буде видно лише паливний бак, сам опалювач буде змонтований у відсіку під пластиком біля лобового скла автомобіля і його видно не буде. В салоні автомобіля встановлюється лише датчик температури та орган управління опалювачем.
Яке паливо використовує автономний опалювач?
Webasto використовує дизельне паливо. Витрата за одну годину безперервної роботи становить лише 200 мл.
На скільки безпечно встановлювати такий пристрій?
Наша компанія встановлює виключно нові опалювачі та надає гарантію 2 роки від виробника. Обладнання Webasto зарекомендувало себе як надійне та безпечне.
Що входить до комплекту Webasto?
До комплекту входить: опалювач з кріпленнями, орган управління (в залежності від комплектації), бачок для палива, датчик температури.
Дізнайтесь вартість встановлення Webasto
Залиште свій номер - і ми розрахуємо вартість встановлення Webasto для вашого електромобіля. Або телефонуйте нам: +38(067)383-13-09
Ім’я
Телефон
Для замовлення
залиште свої контактні дані
Ім’я
Телефон
Отримати консультацію
Ім’я
Телефон
Розрахувати вартість
Ім’я
Телефон