Shell встановить зарядні порти для електрокарів на заправках в Європі

31 01 2017

Коментарі:

0
 Січень 31, 2017
 0

Нафтові гіганти починають реагувати на минулорічне різке зростання продажів електрокарів. Нідерландсько-британьска Shell днями анонсувала відкриття електрозаправок на своїх станціях. Також працює у цьому напрямку французька нафтова група Total – вивчає можливості встановлення зарядних портів на АЗС.

Аналітики бізнес-видань передрікають нафтовикам ледь не смертельну загрозу як наслідок розповсюдження екологічного транспорту у світі. Але в Shell вважають, що масовий перехід населення від бензинових автівок до електричних може зайняти десятки років. Втім, зростаюча кількість електромобілів на дорогах створює комерційні можливості для Shell – оскільки водії потребують більше місць для підзарядки своїх електричних авто.

Заряджаючи електрокар на мережевій станції, водії електрокарів матимуть змогу перекусити в фірмовому кафе

Shell не розголошує кількість запланованих зарядних портів, але повідомляється, що компанія встановить їх на своїх станціях у низці країн, і в Великобританії нововведення з’явиться дуже скоро. А оскільки підзарядка триває півгодини і довше, то водії, заряджаючи свої електрокари, матимуть змогу перекусити в фірмових кафе на автозаправках.

Компанія також планує побудувати мережу з 400 заправок воднем у Німеччині та розвиває виробництво етанолу з цукрової тростини у Бразилії, щоб зберігати позиції під час перехідного періоду на світовому ринку енергоресурсів.

Нагадаємо, впливові фінансові видання в своїх публікаціях наприкінці 2016 року передрікли «електромобільну революцію» у найближче десятиріччя. За прогнозом консалтингової компанії KPMG (однієї з «великої четвірки»), до 2020 року у Великобританії кількість електрозаправок зрівняється з числом традиційних АЗС. А Міжнародна Енергетична Агенція у останньому звіті спрогнозувала зростання ринку електрокарів до більше 30 мільйонів в 2025-му і до 150 мільйонів у 2040 році.

За матеріалами Financial Times.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *