Доставка автомобілів зі США

Висока фахова підготовка і чималий досвід спеціалістів Electrocars заощадять ваш час і гроші при купівлі машини зі США. Тут швидко і якісно виконають ваше замовлення за найскромнішу ціну в Україні – 500 доларів.

Як придбати автомобіль у США?
  1. Ви можете обрати авто на аукціоні самостійно, чи звернутися до наших менеджерів, щоб знайти підходящий лот. Ми співпрацюємо з американськими аукціонами: manheim, copart,  iaai.
  2. Сплачуєте аванс у розмірі $1000 та підписуєте договір поставки, в якому фіксуються усі вимоги до авто
  3. Після факту покупки ми контролюємо доставку автомобіля до порту у США. (Саванна, Г’юстон, Сіетл, Лос-Анджелес, Нью-Йорк.
  4. Представник ElectroCras USA проводить підготовку експортних документів та контролює відвантаження автомобіля у контейнер.
  5. Ми надаємо повний фотозвіт та інформацію щодо пересування судна за трек-номером. Термін доставки до українського порту в Одесі – від 35 до 62 днів.
  6. В Україні представник компанії приймає доставлені автомобілі, контролює документи та доставку до автоцентру ElectroCars у Києві для сертифікації та реєстрації.

 

Отримати консультацію

 

Ми готуємо, а також за необхідності переобладнуємо автомобілі, на власному СТО  для проходження сертифікації в Україні.

Працюємо без посередників. Як ми імпортуємо?

ElectroCars USA LLC, зареєстрована у США,  контролює придбання й доставку автомобілів з 5 портів США: Саванна, Г’юстон, Сіетл, Лос-Анджелес, Нью-Йорк.

 

Замовити авто з США

 

Отримати консультацію, та замовити авто Ви можете за телефонами:
+38 (067) 353-87-17

 
 


Заявка на картку доступу

×