Доставка авто із США під ключ

Підбір, купівля, доставка і митне оформлення авто із аукціонів США
Висока професійна підготовка і великий досвід фахівців ElectroСars заощадять ваш час і гроші при купівлі автомобіля з США.

Ви можете вибрати авто на аукціоні самостійно або звернутися до наших менеджерів, щоб знайти найкращий варіант.

Ми співпрацюємо з найбільшими американськими аукціонами: manheim, copart, iaai і портами на різних узбережжях США. Працюємо без посередників і надаємо послуги "під ключ".
540+
Доставлених автомобілей
5
Років досвіду в автологістиці
37
Автомобілів в дорозі прямо зараз
Популярні запитання:
Чому вигідно купувати автомобіль в США?
• Вартість американської машини з урахуванням всіх витрат на 20-50% нижче, ніж вартість такого ж автомобіля, в гіршому стані і з великим пробігом на українському ринку.

• У США відмінні дороги, а значить автомобіль експлуатувався в значно кращих умовах ніж автомобіль з аналогічним пробігом по Україні.

• В Америці високі вимоги до автовиробників і сервісним центрам. Автомобілі, як правило, обслуговуються в офіційних сервісних центрах, отримують своєчасне ТО, змінюють запчастини не в міру поломки, а відповідно пробігу.

• Більшість американців змінюють автомобіль кожні 3-5 років. На вторинний ринок потрапляє колосальна кількість пропозицій, що сприятливо впливає на вартість машин.

• США є національні бази, в які вноситься історія кожного автомобіля, дані про їх власників, технічне обслуговування машин, участі в ДТП, пробігу і т.д. До того ж, в Америці за фальсифікацію показників одометра можна отримати реальний тюремний строк. Вся інформація з історії авто в базах CarFax є достовірною, і ви отримаєте роздруківку по своєму автомобілю.
Скільки займає доставка авто з США в Україну?
Швидкість доставки залежить від швидкості оформлення документів на авто, доставки в порт, навантажувальних робіт (формування контейнера), і обраного маршруту.

Так, морська доставка в порт Одеси в середньому займає 30 - 45 днів.
Доставка через європейські порти- 20 - 25 днів.

Основні затримки можуть виникати під час підготовки документів та формування контейнера (в одному контейнері міститься до 4х автомобілів одночасно). Дрібні дилери і приватники можуть довго чекати поки "накопичитися" 4 автомобілі в потрібному їм порту і ви будете змушені переплачувати за доставку.

Ми працюємо без посередників, з портами на різних узбережжях США. Наші логісти роблять все можливе щоб документи були оформлені максимально швидко, і контейнер був сформований своєчасно, без додаткових витрат.
З чого складається вартість доставки?
Вартість доставки авто з США залежить від декількох факторів. Необхідно враховувати, звідки і куди машина буде транспортуватися по території США.

Швидкість доставки морем так само впливає на її вартість. З США до Одеси вартість доставки може складати від $ 675, а з США в Україну через Європу швидше (майже в 2 рази), але дорожче на $ 700.

Цінник за доставку буде відрізнятися в залежності від типу машини. Так, доставити кросовер і пікап будуть дорожче ніж седан, з тієї причини, що вони займають більше місця в контейнері.

Зв'яжіться з нами і ми допоможемо Вам розрахувати вартість доставки більш детально.
Яка вартість Ваших послуг?
Наша комісія становить $ 1000 (за авто до $ 15 000), і залежить від ряду факторів. Заповніть форму або зателефонуйте +380674572723 щоб отримати докладну інформацію.
Чи можу я відстежувати де знаходитися мій автомобіль?
Ми надамо Вам посилання, для того щоб Ви могли відстежувати місце розташування контейнера в море.
Дізнайтеся вартість доставки авто прямо зараз
Залиште свій номер - і ми розрахуємо вартість доставки авто в Україну. Або телефонуйте нам:
+38 044 338-33-53
Приклади наших покупок:
Залишилися питання?
Заповніть форму - і отримаєте відповіді прямо зараз!
Підбір автомобіля
Заповніть форму, щоб ми могли підібрати для Вас авто