Перший політ пілотованого електричного літака Siemens - ВІДЕО

12 07 2016

Коментарі:

0
 Липень 12, 2016
 0
Siemens electric plane

Дослідники Siemens наразі випередили інші компанії, що працюють над створенням електричного літака. 8 червня вони провели перший пілотований політ літака, що рухається лише завдяки електриці.

Вони розробили новий тип електродвигуна, що, маючи вагу лише 50 кг, забезпечує безперервну вихідну потужність близько 260 кВт – уп’ятеро більше, ніж інші подібні системи. Для випробувань вона була встановлена на пілотовану модель Extra 330LE. Перший політ пройшов у аеропорті Шварце Хайде в Німеччині.

Відтак, стало зрозуміло, що тепер буде можливо створити гібридно-електричний літак з чотирма місцями або більше. Окрім того, це реалізоване випробування допоможе Siemens у її спільному проекті з Airbus, який було започатковано у квітні 2016 року. Масштабувавши рекордний електродвигун, Siemens і Airbus зможуть ні його основі розробити регіональні авіалайнери, що живитимуться від гібридних систем руху.

Siemens electric plane

Нова конструкція дозволила вченим домогтися унікального співвідношення ваги до продуктивності: 5 кВт/кг. Електродвигуни порівнянного класу, які використовуються в промислових цілях, забезпечують менше 1 кВт/кг. Продуктивність систем, використовуваних в електромобілях, становить близько 2 кВт/кг. Оскільки новий двигун забезпечує свою рекордну продуктивність при швидкості обертання 2500 обертів на хвилину, він може обертати пропелери безпосередньо, без використання коробки передач.

Нагадаємо, раніше NASA заявляла про випробування систем, що дозволять створити електричний 9-місний літак до 2019 року.

Siemens electric plane

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *