Єдина технологія зарядки електроавтобусів, можливо, виглядатиме так

2 08 2016

Коментарі:

0
 Серпень 2, 2016
 0

Компанія Proterra, виробник електричних автобусів, оголосила, що безкоштовно пропонує для всіх учасників ринку технологію швидкої зарядки автобусів за допомогою системи, що розташована на даху.

Proterra наразі працює над тим, щоб надати повні характеристики такої системи іншим виробникам електричних автобусів. Компанія хотіла би, щоб повітряна швидка зарядка була прийнята як промисловий стандарт.

За словами розробників, така зарядка дозволяє працювати на 250-1000 V і з силою струму до 1400 А.

Ця технологія використовується наразі для електричних автобусів Proterra і охоплює траси протяжністю 2,4 мільйона миль на території Сполучених Штатів. Proterra випустила найбільше у світі електроавтобусів.

Автобуси, що заряджаються за форматом Proterra

Автобуси, що заряджаються за форматом Proterra

За останні п’ять років транспортні компанії по всіх США заряджали автобуси за форматом ProTerra 250 тис разів. Спеціальне розміщення і конструкція дозволяють мінімізувати ризики, пов’язані з таким сильним струмом, а отже, заряджати транспорт якнайшвидше, тим самим зменшуючи час зарядки.

Експерти пишуть, що такий крок компанії – не зовсім альтруїстичний, адже ProTerra володіє найбільшою у США мережею платних зарядних станцій, а отже, перехід інших виробників на її формат збільшить кількість потенційних клієнтів у цих зарядок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *