Скоро з’явиться серійний Harley-Davidson з електродвигуном

5 02 2018

Коментарі:

0
 Лютий 5, 2018
 0
Категорія: Новини

У найближчі 18 місяців з’явиться електричний Harley-Davidson. Про це днями повідомив виробник.

Очевидно, виробництво техніки на електротязі там вважають дуже перспективним і розглядають як поштовх до нового витка розвитку компанії. Адже зараз Harley-Davidson переживає далеко не найкращі часи. Продажі продукції впали на 6,7%, на американському ринку ще більше – на 8,7%. Через це акції підприємства подешевшали, прийшлося скоротити сотні людей на одному із заводів у Канзас-Сіті.

За словами виконавчого директора Harley-Davidson Метью Леватича, компанія продовжуватиме й надалі інвестувати в електричні мотоциклетні технології. Він впевнений, що є можливість очолити процес з переходу провідних виробників двоколісної техніки із бензинових силових агрегатів на електричні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Революція електричних моделей Nissan

Перевагою електричних мотоциклів є те, що вони легші в керуванні, більш маневрені. На них простіше їздити початківцям, адже там відсутня коробка передач, не потрібно дбати про змащування двигуна й охолодження.

Технічних характеристик і подробиць про серійний електричний мотоцикл не розповіли. Єдине, відомо, що новинку зроблять на базі концепту LiveWire , який показали чотири роки тому. Цей байк доволі динамічний. Він розганяється до 100 км/год менш, ніж за 4 секунди, а його максимальна швидкість становить 160 км/год.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ілон Маск придумав, як зробити зарядку електромобіля приємнішою

У помірному режимі використання запас ходу LiveWire – 83 км, якщо ж часто прискорюватися і їздити крутими підйомами, то можна проїхати менше – 53 км. На відміну від електромобілів, електричний мотоцикл можна буде зарядити значно швидше – за 3,5 години від звичайної зарядки.

Нагадаємо, компанія Harley-Davidson почала виробляти мотоцикли з 1903 року. Протягом століття була однією із найпопулярніших марок двоколісної техніки у США.

Як повідомляв наш портал раніше, три роки тому інша американська компанія Victory Motorcycles представила свій серійний електромотоцикл – Empulse TT.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *