Бренд Smart у США і Канаді відмовляється від бензинових авто на користь електрокарів

15 02 2017

Коментарі:

0
 Лютий 15, 2017
 0

Бренд Smart у Північній Америці відкрито заявив про свою екологічну позицію. Власник бренду, компанія Daimler надіслала лист до місцевих дилерів за підписом Дітмара Екслера (голови Mercedes-Benz США), в якому заявила – продажі автівок Smart з ДВЗ припиняться у вересні. Починаючи з осені 2017 р. у США та Канаді компанія продаватиме лише моделі з електродвигуном.

Зокрема, на американському ринку з’являться електричні модифікації Smart Fortwo, Fortwo Cabrio та Forfour. Усі вони будуть оснащені  акумулятором 17,6 кВт*год та матимуть запас ходу до 100 миль (160 км). В Германії ціна таких авто ставить $25-28 тис, в США вартість може відрізнятися  – але, в будь якому разі, маленькі автівки будуть доступними у порівнянні з електричними седанами та кросоверами.

“Еволюція в сегменті мікро-автомобілів є викликом для поточного портфеля «розумних» продуктів, – написав Екслер в своїй заяві. – Очевидний акцент на електроприводі в США і Канаді приводить до логічного кроку – підтримати стале майбутнє без токсичних викидів”.

2018 Smart Fortwo ED

У минулому році продажі Smart у США склали 6211 автівок, 657 з яких були повністю електричними – але річні результати були обмежені тим, що попит перевищив пропозицію. «Смарти» останнього покоління (2016 р.) були розпродані задовго до появи на ринку оновленого електромобіля, який очікується цього місяця.

На інших ринках компанія надалі продаватиме як бензинові, так і електричні авто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *