Смог у столиці: концентрація небезпечних речовин у повітрі перебільшує норму. Владу закликають обмежити рух автомобільного транспорту у центрі Києва

26 07 2016

Коментарі:

0
 Липень 26, 2016
 0
Категорія: Новини

Смог над містом спричинений спекою, відсутністю дощу та вітру – про це повідомили у Держслужбі з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів. Як з’ясували спеціалісти, рівень забруднення у столиці станом на 22-25 липня перевищує середньодобові граничнодопустимі концентрації за кількома показниками: діоксиду азоту – в 2,75-3,25 рази на всіх постах, крім просп. Науки,37, Гідропарк; формальдегіду в 1,0-1,3 рази на пл. Беспрабській, вул. Каунаській, пл. Перемоги, 98/2, пл. Московській.

Крім того, у прес-центрі Держспоживслужби повідомили, що за результатами досліджень, проведених 25 липня на територіях розташування житлових будинків, громадських будівель, установ соціального, культурного та побутового призначення, максимальні концентрації шкідливих речовин у приземному шарі атмосфери в точках відбору повітря (пр-т Бажана, 16, вул. Р. Окіпної, 4Б, вул. Хрещатик, 26) наближалися гранично.

Для зменшення концентрації небезпечних речовин у повітрі і впливу на здоров’я містян Головне управління Держпроспоживслужби у м. Києві рекомендує столичній владі обмежити рух автомобільного транспорту на центральних вулицях міста, особливо вантажного. Покращити ситуацію, на думку спеціалістів управління, можна за допомогою щоденного поливу доріг, прибудинкових територій і зелених зон зранку і ввечері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *