Голландці створили електромобіль із природніх матеріалів

28 02 2018

Коментарі:

0
 Лютий 28, 2018
 0
Категорія: Новини

Група вчених з Технологічного університету Ейндховена в Нідерландах створила двомісний електромобіль Noah. Всі його частини на більш ніж 90% підлягають переробці. Зараз науковці працюють над його удосконаленням.

Ідея створення машини, яку можна практично повністю переробити у сировину полягає в тому, щоб звести до мінімуму вичерпування ресурсів планети і тим самим уповільнити зростання кількості сміття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 нових звичок, які з’являються у власників електромобілів

Це вже далеко не перша розробка вчених. Із кожною новою моделлю з’являється більше практичних рішень. Noah обіцяють повністю доопрацювати у червні цього року. Про те, коли він стане серійним, поки інформації немає.

Кузовні панелі й елементи інтер’єру зроблені з біокомпозитів, основним компонентом якого є льон. Шасі зроблені із сендвіч-пластин, виготовлених із біокомпозиту, цукрової тростини й інших складових, які можна переробити.

Машина оснащена двома двигунами та шістьма модульними батареями. Noah має вагу 350 кг. Двері електромобіля оснащені спеціальними сканерами NFC, за допомогою яких двері можуть бути відкриті будь-яким мобільним пристроєм.

Нагадаємо, повністю електричні Opel Corsa стануть серійними із 2019 року. Машини робитимуть у Іспанії. На Opel встановлюватимуть вузли французького виробництва.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *