Спільнота ElectroCars трансформується!

18 08 2016

Коментарі:

1
 Серпень 18, 2016
 1
Категорія: Новини

Ми створили новий логотип і змінили адресу, але не змінюємо наших поглядів!

У 2014, коли було створено спільноту ElectroCars, ми відчували брак інформації, відсутність інтересу чи недовіру до електромобілів. Проте, після скасування мита на ввезення електричних авто, ринок відчутно активізувався. Хоча нам далеко до європейських чи американських пільг,  українці значно активніше купують електромобілі, ніж сусідні поляки.

IMG_0127 (1)

Наші експерти прогнозують близько 2 тисяч авто на електротязі до кінця цього року. Ми побачили щирий інтерес на лекціях, виставках та семінарах, на яких Олександр Кравцов, співзасновник ElectroCars, розповідав про можливості електрокарів протягом двох років. І згодом гості наших лекцій ставали власниками електромобілів. У квітні Олександр особисто відвідав Відень і забронював Tesla Model 3 в офіційному магазині Tesla – щоб друзі спільноти ElectroCars були серед перших замовників новинки від Ілона Маска. Днями ми зустрічали давнього знайомого – Рафаеля де Мейстре, натхненника навколосвітнього марафону на електромобілях за 80 днів,  – який проїхав на своїй Tesla дорогами Європи, Північної Америки, Азії і зміг без перепон перетнути Україну.

Нині, улітку 2016, на дорогах Києва протягом дня можна зустріти мінімум два Nisan Leaf і одну Tesla. Ринок електромобілів в Україні помітно зростає і змінюється. Змінюємося і ми – наша спільнота у Facebook налічує уже 20 тисяч підписників, з’явилися нові партнери, виникла потреба створити більший простір і розвиватися. Із групи ентузіастів виросла компанія експертів ринку електромобілів. Без змін не буде й росту, тому  ElectroCars має оновлений логотип і нову адресу –  наш “електромобільний простір”  відтепер на  вул. Набережно-Луговій, 4!

IMG_0044 (1)

Тож, ElectroCars запрошують у гості!

One response on “Спільнота ElectroCars трансформується!

  1. Маркіян сказав:

    Чому немає новин?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *