Сусідські перегони. Одразу два автовиробника з Каліфорнії зазіхнули на конкуренцію з Tesla

1 11 2016

Коментарі:

0
 Листопад 1, 2016
 0

Прототип серійного електромобіля наприкінці жовтня показала компанія Faraday Future. Американо-китайський виробник, який презентував свій перший електрокар у січні цього року на CES (щорічній виставці споживчої електроніки у Лас-Вегасі), тепер інтригує розробкою кросовера, який, як очікується, позмагається з Tesla Model X у дальності пробігу та матиме просунутий автопілот.

Компанія виклала в інтернет короткий відеоролик, в якому можна побачити випробування машини на короткому треку. Разом з тим, представники Faraday Future повідомили журналістам видання Ars Technica, що подробиці про поки що безіменну розробку розкриють до наступної CES у січні 2017 року.

Крім того, відомий дизайнер автомобілів лакшері-сегменту Хенрік Фіскер нарешті показав публіці кілька зображеннь своєї розробки – електричного седана, реліз якого намічено на другу половину 2017 р. «Технологія та емоції йдуть разом в Fisker EMotion», – підписав бізнесмен одне з фото у своєму facebook, оголосивши назву майбутньої моделі, яку вироблятиме його нова компанія Fisker Inc.

Електромобіль зможе набирати швидкість до 260 км/год та матиме дальність пробігу до 640 км на одному заряді батареї – такого показника не має жодна з існуючих моделей Tesla Motors, яка досі лишається лідером на ринку. Фіскер зазначив, що акумулятори є ноу-хау його компанії, в їхній конструкції використовується графен.

Fisker EMotion

Fisker EMotion

Ще одна з «фішок» EMotion – композитний матеріал з вуглецевого волокна і алюмінієвого профілю, з якого буде вироблено кузов авто. Модель з заниженим аеродинамічним дахом та двостулковими дверями зможе похвалитися великим простором для ніг і «більшим салоном, ніж у найближчого конкурента».

Седан Фіскера також отримає крутий автопілот – але його виробництво компанія замовить на аутсорсинг.

Fisker Emotion (preview)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *