Кросовер Nissаn на бaзi Leaf, напевне, назвуть Terra

7 08 2017

Коментарі:

0
 Серпень 7, 2017
 0

Схоже, Nissan готується до випуску ще одного електрокара – ним може стати кросовер, пише британське видання Autocar.

Концепт-кар із назвою Terra (на фото) Nissan продемонстрував на автошоу в Парижі  ще у 2012 році. А в серпні 2017-го компанія запатентувала назву Terra в Малайзійському патентному бюро, що дало журналістам підстави очікувати випуску нового електромобіля. “Це звичайна практика для автовиробників, які сподіваються приховати свої плани від уваги більших патентних відомств”, – підкреслює видання.

Ми повідомляли, що Nissan розглядає можливість випуску електрокара B-сегменту або кросовера. Одже, це може стати реальністю з випуском Nissan Terra.

Інтер’єр Terra Concept Car 2012

Для серійного кросовера, швидше за все, використають покращену електротрансмісію Nissan Leaf другого покоління. Найбільший акумулятор, який виробник зможе запропонувати до нового Leaf,  як передбачається, матиме потужність 60 квт год (удвічі більше, ніж є у теперішній версії «Ліфа»). Використання такої батареї в Terra надасть можливість кросоверу проїхати близько 480 км.

Японський виробник має амбітні плани щодо випуску екологічних авто: до 2020 року 20% від продажів Nissan в Європі складуть авто з нульовими викидами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *