У центрі Парижа почали давати на прокат електросамокати

15 09 2018

Коментарі:

0
 Вересень 15, 2018
 0
Категорія: Новини

Європейська компанія для замовлення поїздок Taxify  запускає оренду електросамокатів. Для цього представила суббренд електричних двоколісних транспортних засобів – Bolt.

Щоб скористатися новим сервісом Bolt, потрібно завантажити додаток  Taxify. У ньому можна буде перемикатися між сервісами пошуку авто і оренди електросамокатів. Транспортні засоби компанії мають вбудовані GPS-трекери.
Вони надають користувачу дані про місце, де самокат взяли в оренду та  про місце його парковки. Перші електросамокати Bolt уже з”явилися в центрі Парижа.
Taxify працює над запуском подібного сервісу і в інших містах світу.
Вартість поїздки становитиме 15 євроцентів за хвилину, тобто середня поїздка на 10 хвилин обійдеться приблизно в € 2,50. Для розблокування транспортного засобу клієнту потрібно буде відсканувати його QR-код. Після прибуття до місця призначення водій зможе залишити транспортний засіб на вулиці. Щовечора працівники Taxify збиратимуть електросамокати для підзарядки і обслуговування.

Таким чином  Taxify стане першою платформою, яка об’єднала сервіс з пошуку попутників  і сервіс оренди електросамокатів в одному мобільному додатку.

Як ми повідомляли раніше,  компанія ElectroCars залатала вибоїну на дорозу по просп. Степана Бандери у Києві, висадивши у ній клумбу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *