В новому тизері виробник показав форму Nissan Leaf 2018 та похвалився аеродинамікою

4 08 2017

Коментарі:

0
 Серпень 4, 2017
 0

Більший запас ходу Nissan Leaf другого покоління – заслуга не тільки потужнішої батареї, але й кращих аеродинамічних характеристик електромобіля, стверджує виробник. Тізер від Nissan (на фото) та відеоролик з поясненнями опублікувало видання Electrek.

«Перероблений Nissan LEAF наступного покоління стає нижчим до землі, що допомагає йому реалізувати нульовий підйом для кращої стабільності на великих швидкостях. Інші нові особливості конструкції значно стабілізують автомобіль у випадку попадання під сильний вітер у протилежному напрямку. Натхнені крилами літака, інженери Nissan відтворили ідеальну форму для нового LEAF, уможливлюючи симетричний повітряний потік, який допомагає йому (електромобілю) ковзати крізь повітря для плавного, більш ефективної подорожі”, – сказано у прес-релізі Nissan.

Декілька автовиробників фокусувались на аеродинамічних характеристиках для покращення ефективності та, відповідно, збільшення запасу ходу. Tesla прагнула рекордного коефіцієнта аеродинамічного опору 0.21 для своєї Model 3, але по факту вдалося досягнути показника 0.23, як розповіли в компанії на минулому тижні.

Нинішня версія електричного Nissan має коефіцієнт аеродинамічного опору 0.29. Компанія не розголошує, яким саме буде цей показник для Leaf 2018.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *