Tesla презентувала автопілот нового покоління

16 05 2019

Коментарі:

0
 Травень 16, 2019
 0
Категорія: Новини

29 показала автопілот нового покоління. Технологію застосували на Model 3.

Автопілот нового покоління заснований на використанні новітнього програмного забезпечення й інноваційного комп’ютера Full Self-Driving. Завдяки цьому власнику електромобіля достатньо лише вказати пункт призначення.

За даними виробника, новий подвійний нейронний модуль в 21 раз перевершує свого попередника по продуктивності глибокого навчання. Він виконує 72 трлн відповідних операцій у секунду. І це при тому, що енергоспоживання є меншим – 57 Вт проти 72 Вт у попередника.

FSD – один з компонентів апаратної платформи Autopilot. Крім комп’ютера вона включає в себе вісім камер, які створюють панорамну картинку навколо автомобіля, 12 ультразвукових датчиків, що обчислюють відстань до перешкоди, і радар, встановлений в носовій частині. З 2016 року всі автомобілі Tesla, включаючи молодшу версію Model 3, оснащуються вищепереліченими компонентами.

В ході презентації Ілон Маск заявив, що інженери Tesla вже приступили до розробки наступного покоління автомобільного процесора, який буде “в три рази краще” нинішнього. Він повинен бути готовий через два роки.

Нагадаємо, компанія ElectroCars першою привезла в Україну Model 3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *