Tesla у найдешевших версіях більше не продаватимуть

16 07 2019

Коментарі:

0
 Липень 16, 2019
 0
Категорія: Новини

Відтепер замовлення найдешевших версій Tesla у конфігураторі виробника закриті. Йдеться про найдешевші версії для моделей Model S і Model X під назвою Standard Range.

Model S є найпопулярнішою моделлю виробника. І саме на середню версію приходиться найбільше замовлень у світі. Оскільки Model X є найдорожчою у лінійці американських електромобілів, то у цьому випадку також найбільше замовлень приходилося на дві повніші комплектації.

Наразі через офіційний сайт у клієнтів є можливість  замовити машини у  версіях Long Range і Performance. Відповідно початкова ціна електромобілів стала вищою – вартість Model S стартує від 79 900 доларів,  Model X – від 84 990 доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Купують фургони і вживані легковики – продажі електромобілів в Україні зростають

Цікаво, що паралельно із цим вартість Model 3 у комплектації Standard Range Plus впала. Тепер вона коштує 38 990 доларів замість 39 900 її оцінили в .

“Ми коригуємо наші ціни з метою подальшого підвищення доступності наших продуктів для покупців”, – пояснили в офіційній заяві виробника.

Нагадаємо, в салоні ElectroCars можна придбати американські електромобілі будь-якої комплектації. У нас доступні всі конфігурації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *