Протягом півроку Tesla представить повністю самокерований електромобіль

27 01 2017

Коментарі:

0
 Січень 27, 2017
 0
Tesla Model 3 presentation

Компанія Tesla Motors вже до середини літа презентує автівку, яка здатна пересуватися без наявності водія за кермом. Про це заявив CEO Tesla Ілон Маск у своєму Твіттері.

Відповідаючи на запитання журналіста Тома Рандалла про те, в який момент опція «повного самокерування» буде явно відокремлена від опції «розширеного автопілоту», Маск написав: «За 3 місяці можливо, за 6 місяців напевно».

Фактично, Tesla готує безпілотну машину, яку можна буде викликати у будь-яке місце. Поки що законодавство США не дозволяє пересування в країні авто без присутності водія. Але, навіть якщо закони не зміняться, «безпеку буде значно підвищено завдяки засобам автономного водіння», додав Маск.

Минулого уікенду Маск також повідомив, що електромобілі Model X та Model S, які мають технічне оснащення другого покоління, вже офіційно отримали «першу фазу» нових функцій «розширеного автопілоту». Цей функціонал дозволить автівкам самостійно змінювати смуги руху та паркуватися, регулювати швидкість відповідно до вимог траси.

Від “розширеного автопілоту” Тесла перейде до “повного самокерування”

Tesla почала встановлювати апаратні засоби другого покоління у свої електрокари у жовтні 2016 року. Зокрема, це 8 камер огляду замість однієї в попередній версії автопілоту. Камери «оглядають» територію на 360 градусів у радіусі 250 м навколо автівки. Оновлений радарний детектор тепер забезпечує видимість крізь туман, зливу, пил та навіть машину попереду, а 12 вдосконалених ультразвукових датчиків розрізняють тверді та м’які предмети на великій відстані. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *