Застосунок Tesla: пульт дистанційного керування електромобілем у смартфоні

23 08 2017

Коментарі:

0
 Серпень 23, 2017
 0

Власники електромобілів Tesla мають змогу керувати деякими функціями свого авто через мобільний застосунок (додаток). Що вміє ця програма?

На головному екрані ми бачимо стан електромобіля: рівень заряду батареї/запас ходу, температуру повітря у салоні, рухається автівка чи вона запаркована, і де саме знаходиться. Звідси також можна ввімкнути або вимкнути вентиляцію, відкрити авто або заблокувати двері.

У меню CLIMATE ми можемо ввімкнути обігрів (взимку) та охолодження (у літню спеку) електромобіля заздалегідь, налаштувати на певну температуру, або вимкнути клімат-контроль.

Меню CONTROLS – управління електрокаром. Дозволяє відкрити скляний дах – провітрити авто, помигати фарами або подати звуковий сигнал, розблокувати та завести машину на відстані – наприклад, якщо ви забрали ключі, а вашому чоловікові  або жінці треба поїхати по справах.

Для того, щоб розблокованим авто не скористалися діти, існує функція Valet Mode: задайте чотиризначний пароль, і без нього Tesla не рушить з місця.

CHARGING. З цього меню ви можете відкрити зарядне гніздо – щоб друзі допомогли підзарядити авто, поки ви на роботі.

Функція SUMMON* забезпечує автопаркування без водія в салоні – коли електрокар знаходиться у зоні видимості.  Уявіть ситуацію: на стоянці аншлаг, місця для парковки обмаль, і ваша Tesla ледве втискається між «Нісаном» і огорожею. Поставте машину прямо перед місцем, де хочете її запаркувати, вийдіть – і запаркуйте її дистанційно, посуваючи вперед за допомогою мобільного застосунку.

*Ця функція доступна тільки для електромобілів з функцією автопілоту.

І нарешті – відстежуйте місцезнаходження вашої автівки віддалено по GPS.

Пропонуємо кожному власнику електромобіля Tesla насолодитись дистанційним керуванням свого авто. Встановимо, налаштуємо застосунок для телефону або планшету на Android та доступ до Tesla-акаунта за акційною ціною – еквівалент $100 замість $200. Звертайтесь до автоцентру Electrocars: тел. (067) 353-87-86, проспект Степана Бандери 5, Київ.

Записатися на тест-драйв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *