Tesla обмежила право на користування мережею Supercharger з комерційною метою

19 12 2017

Коментарі:

0
 Грудень 19, 2017
 0
Категорія: Новини

У Tesla помітили, що водії електрокарів використовують фірмову мережу Supercharger з комерційною метою. Тому вирішили обмежити доступ до станцій певним категоріям водіїв, впровадивши “Політику справедливого користування” – Supercharger Fair Use Policy.

Тепер підзаряджатись на швидкісних станціях не рекомендовано:

  • *  Для електротаксі (також райдшерінга на кшалт Uber і подібних сервісів);  
  • *  Для комерційної доставки або транспортування товарів;
  • *  Для державних цілей;
  • *  Для будь-якого іншого комерційного підприємництва.

«Якщо Ви заряджаєте свій електромобіль не відповідно до цієї Політики, ми можемо попросити вас змінити цю поведінку. Ми також можемо вжити додаткових заходів, щоб захистити доступність “суперчарджерів”: наприклад, обмежити доступ або заблокувати Ваш автомобіль від використання станції Supercharger», – написано в документі, який оприлюднено на сайті Tesla.

Чи підпадуть під нові правила майнери криптовалют, які використовують акумулятор Tesla як джерело енергії – невідомо. Адже обмеження стосуватиметься тих, хто придбає нову або вживану автівку Tesla  з 15 грудня 2017 року.

Нові правила орієнтовані на те, щоб пересічні власники електрокарів Tesla мали менше клопоту з доступом до зарядної мережі. Головна мета, з якою розвивають мережу Supercharger мандрівки на електромобілях на великі відстані. А для комерційних цілей у компанії обіцяють запропонувати альтернативу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *