Tesla може розпочати будівництво автомобільного заводу у Шанхаї

21 06 2017

Коментарі:

0
 Червень 21, 2017
 0

Tesla близька до підписання угоди про виробництво електромобілів у Китаї, повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела.

Завдяки організації виробництва у Піднебесній, компанія знизить вартість електрокарів як мінімум на 25% імпортного податку. Так Tesla матиме змогу суттєво збільшити продажі на найбільшому у світі ринку електричного транспорту.

За даними агенції, нове підприємство побудують в державному індустріальному парку Lingang development zone, у місті Шанхай. Згідно з китайським законодавством, американці мусять залучити в бізнес місцевого партнера.

Про підписання угоди може бути оголошено вже на цьому тижні – втім, в розкладі та деталях угоди можливі зміни.

A Tesla Model S P85d at the 16th Shanghai International Automobile Industry Exhibition in Shanghai, 2015. AFP PHOTO / JOHANNES EISELE

Tesla за півроку заробила на китайському ринку $1 млрд, поставивши 10 тисяч авто лише через офіційне представництво, відкрите у середині 2016 р. Обсяг імпортованих автомобілів з пробігом лишається невідомим, проте покупці на сірому ринку платили 40% преміальних (ціна доходила до $240 тис) за купівлю американських електрокарів.

Наразі Tesla має єдиний завод у Фремонті, в Каліфорнії. Для заявленого суттєвого збільшення виробництва глобально компанії потрібні нові виробничі потужності.

Раніше німецькі автовиробники заявили про організацію виробництва електрокарів у Китаї.

Нагадаємо, цього року в Пекіні відбувся рекордний парад автівок Tesla.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *