Tesla наздоганяє Mercedes – лідера продажів у преміум-класі

28 10 2015

Коментарі:

0
 Жовтень 28, 2015
 0
Tesla наздоганяє Mercedes
Категорія: Новини

Сотні проданих автомобілів не вистачило Tesla Model S для того, щоб наздогнати лідера у преміум-класі – Mercedes S-Class – за продажами у Західній Європі.

Як повідомляє Insideevs, за 9 місяців нинішнього року поставки цієї моделі склали 10,6 тис авто, і вона не лише ледь не наздогнала лідера, але й лишила далеко позаду BMW 7 серії та Audi А8. У цих моделей було, відповідно, більш ніж 2 тис та понад 4 тис поставок.

premium-cars

Цікаво, що близько третини (3243 зареєстрованих цього року у ЄС Tesla Model S) були куплені в Норвегії.

Між тим, Mercedes готується до реваншу у сфері високих технологій. Німці привезли на Токійську автовиставку свій концепт автономного мінівену Vision Tokyo, пише Autoguide.com.

Mercedes показала новий концепт

Mercedes показала новий концепт

У прототипі встановлено водневу силову установку, яка виробляє енергію для електромоторів. Відомо, що вона забезпечує запас ходу до 980 км.

mercedes-benz-vision-tokyo-02

Mercedes пише, що новинка орієнтована на людей «покоління Z» – тобто, тих, що народилися після середини 1990-х. На них розраховані «фічі» на зразок світлового блоку з інформацією або тривимірних голограм, які з’являються в центрі задньої частини салону і дозволяють, наприклад, переглядати карти або активувати програми.

mercedes-benz-vision-tokyo-17 mercedes-benz-vision-tokyo-16 mercedes-benz-vision-tokyo-20

Концепт, який вміщує до п’яти осіб, укомплектували автопілотом, який працює за допомогою сенсорних і датчиків і камер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *