Tesla Model 3 видала хакерам дані своїх водіїв

26 03 2019

Коментарі:

0
 Березень 26, 2019
 0
Категорія: Новини

Група  хакерів дістала інформацію з Tesla Model 3, яка потрапила в ДТП у США.

Цікаво, що зловмисники отримали всі дані про попереднього власника електромобіля. Він належав будівельній компанії. Машиною їздило чимало співробітників. Це повідомляла синхронізація принаймні з 17 різними пристроями, які передали автомобілю 11 списків з телефонними номерами, адреси електронної пошти, записи календаря та 73 останніх маршрутів, які проклала навігаційна система.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легендарний ЗАЗ і футурстичний “Синхронус” – ТОП-5 українських електромобілів

Комп’ютери електромобілів Tesla зберігають величезну кількість інформації, у тому числі і про свого власника. Там знаходяться відомості про місцезнаходження, навігаційні дані, відео з камер, дані з мобільних пристроїв.

Усю інформацію зберігають у незашифрованому вигляді. Тому зловмисники можуть отримати усі необхідні дані, навіть з мобільних пристроїв, які підключалися до неї.

Федеральна торгова комісія США наголошує водіям орендованих автомобілів про заходи безпеки. Вона закликає видаляти усю інформацію перед тим, як продавати автомобіль чи здавати його назад.

У разі, якщо власнику необхідна інформація для страховика або судового позову, тоді Tesla за $995 може завантажити програмне забезпечення і отримати “обмежену інформацію”. Однак, будь-яка утилізований електрокар цієї марки, може зберігати незашифровані дані.

Нагадаємо, рік тому компанія ElectroCars першою в Україні привезла зі США Tesla Model 3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *