Не всі Tesla Model 3 заряджатимуться на Supercharger безкоштовно – Ілон Маск

1 06 2016

Коментарі:

0
 Червень 1, 2016
 0

Швидкісні зарядки Tesla приєднуються до тренду, заданого незалежними електрозарядними мережами – вони починають орієнтуватися на платні моделі обслуговування.

На щорічному зібранні акціонерів засновник компанії Ілон Маск заявив, що для Tesla Model 3 безкоштовна зарядка буде доступна лише у разі, якщо її покупець придбає спеціальний пакет. Це зрозуміло з його відповіді на запитання молодого власника Model S, який поцікавився, як компанія планує давати раду напливу нових Model 3 на суперчарджери. Ось повний текст відповіді:

«Безперечно, суперчарджери для нас не безкоштовні. І очевидна річ, яку ми маємо зробити – це вилучити безкоштовний доступ з ціни Model 3. Отже, зарядка залишиться дуже дешевою, дешевшою за бензин, щоб їздити на далекі відстані на Model 3, але повністю безкоштовними довгі дистанції не будуть, якщо ви не купите відповідного пакету».

Під час виступу Маск підкреслив, що суперчарджери потрібні в основному для поїздок на далекі відстані, і що велика частина користувачів масової моделі може заряджатися в домашніх умовах.

У березні на презентації моделі Маск запевняв, що всі “трійки” матимуть включену опцію безкоштовної зарядки, але пізніше на веб-сторінці цієї марки авто формулювання стало більш розпливчастим.

Зараз майже всі автомобілі Tesla, які є у продажу, мають включену у ціну передплату на суперчарджери, і тільки моделі з малою ємністю батарей – 40 та 60 кВт-год – повинні внести додаткову оплату у $2500. З цитати Маска можна зробити висновок, що подібна модель буде запроваджена і для покупців Model 3.

Наразі Tesla оголосила, що для того, аби впоратися зі зростанням парку своїх автомобілів, вона планує за найближчі два роки подвоїти мережу суперчарджерів до 7 тисяч одиниць. Американські медіа пишуть, що у США суперчарджери, розташовані на популярних трасах, уже зараз бувають переповнені авто існуючих моделей.

Компанія наразі має понад 373 тисяч попередніх замовлень на Model 3, план виробництва сягає 500 тис автомобілів на рік з 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *