Конструктори "подарували" Tesla Model 3 один з найпотужніших моторів у своєму класі

4 07 2016

Коментарі:

0
 Липень 4, 2016
 0
tesla-model-3

Категорія: Новини

Електричний двигун Tesla Model 3 буде мати потужність 320 кВт (435 кінських сил) і буде порівняний з “начинкою” Model S, яка є набагато дорожчим і більшим автомобілем, повідомляють джерела видання Electrek.

За словами співрозмовників сайту, Інженери отримали карт-бланш для розробки всієї силової системи з нуля, без неодмінного упору на технології Model S, і серед їхніх новацій – недорогий, але потужний двигун. Знизити його вартість вдалося за рахунок того, що в силовій системі буде на 25% менше унікальних деталей.

В результаті, модель зможе розганятися до 100 км/год за 4 секунди – це один із рекордних показників для автомобілів її класу. При тому, що у квітні, презентуючи свою нову модель, Ілон Маск заявляв, що на це необхідно буде щонайбільше 6 секунд.

Видання пише, що не буде здивоване, якщо невдовзі Tesla поліпшить також мотори Model S, щоб надати їй більшої потужності.

Нагадаємо, Model 3 має надійти у виробництво наступного року з початком поставок наприкінці 2017 року. 2018 компанія планує виробити півмільйона автомобілів цієї моделі з запасом ходу від 350 до 400 км.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *