Фанати виявили приховані особливості Tesla Model 3 – ВІДЕО

4 04 2016

Коментарі:

0
 Квітень 4, 2016
 0
Категорія: Новини

У світі за перші чотири доби замовлено 276 тисяч нових Tesla Model 3, із них 9 автівок отримають українці, які забронювали їх за допомогою Electrocars. Однак досі громадськості відомі далеко не всі деталі нового авто. Є багато подробиць, про які Ілон Маск не згадував жодного разу під час презентацій.

Частину з таких деталей розкрив приголомшливий новий відеоролик, який оприлюднив на своєму каналі Тревор Пейдж – дуже обізнаний фанат Tesla.

Ось деякі основні моменти його аналізу:

– Model 3 має вісім модулів батарей, які розташовані в поздовжньому напрямку. Нагадаємо, Model S і Model X використовують 14 модулів батарей, які розташовані з боків. Батареї Model 3 більші за розміром, ніж в інших автомобілях Tesla. Але кількість їх менша, щоб знизити вартість автомобіля.

– Двигун автомобіля і передача розташовані у районі задньої вісі автомобіля, так само, як у Model S.

– Багажник автомобіля не може відкритися дуже широко через панорамне вітрове скло, яке складає дах цього авто. Проте, у передній частині авто, під капотом, передбачено додаткове місце для багажу. Отже, простір не повинен бути проблемою з Model 3, незважаючи на те, що за розмірами вона менша за Model S.

– Ручки дверцят схожі за стилем ті, які використовуються в Aston Martin: ви натискаєте на їхню задню частину, так, що решта ручки вип’ячується. Потім можна за цю частину узяти і потягнути, щоб відкрити двері.

Нагадаємо, що Tesla Model 3 зможе проїжджати понад 350 км на одній зарядці, розганятися від 0 до 60 миль в годину за 6 секунд і вміщати п’ятьох дорослих.

На відео є ще багато цікавих подробиць, радимо подивитися його повністю.

Бронюйте Tesla Model 3 і отримайте повний сервіс від Electrocars!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *