Інсайд від американського шанувальника про Tesla Model 3

3 03 2016

Коментарі:

0
 Березень 3, 2016
 0
Категорія: Новини

Учасник форуму Tesla Motors Club (офіційного клубу американського виробника Tesla Motors, а не його українського клона) повідомляє, що він нещодавно говорив із “інсайдером” з Тесла, і той відкрив нову інформацію про очікувану Model 3.

Уже відомо, що Model 3 буде продаватися за ціною $ 35 000, а пробіг буде більше 200 миль. Тепер з’явилася додаткова “інсайдерська” інформація.

Джерело запевняє, що Model 3 дуже схожа на Model S, тільки менша і без дорогих елементів, як, скажімо, шкіряні сидіння. Економія також досягнута, зокрема, завдяки меншим батареям й економічним характеристикам. У той же час, за словами інсайдера, можливий випуск меншої Model X (“не впевнений, що ім’я моделі Y”, – пишуть на форумі).

Що стосується розміру, то  Model 3, зі слів джерела,  буде схожа за габаритами на Audi A4 (яка має 15 футів в довжину, 6,6 футів в ширину і 4,6 футів у висоту).
Дебют відбудеться 31 березня в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Тоді ж в магазинах Тесла можна буде оформити попереднє замовлення на автомобіль, а з 1 квітня стартує прийом попередніх замовлень онлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *