Погляньте на Tesla Model 3! Все про нову модель

1 04 2016

Коментарі:

0
 Квітень 1, 2016
 0
Tesla Model 3 presentation
Категорія: Новини

Невелике, але надзвичайно містке авто з дахом із суцільного скла

Тисячі людей вишикувалися у черги біля автосалонів Tesla, щоб попередньо замовити нову модель Tesla Model 3. Як пишуть місцеві журналісти, картинка нагадувала перші нічні сеанси “Зоряних воєн” або дебют нових айфонів.

А щойно на церемонії відкриття «трійки» в дизайн-студії компанії в Hawthorne, Каліфорнія, генеральний директор Tesla Ілон Маск розповів про технічні характеристики нового авто.

atjhxxpaeixvopz0ac9s

По-перше, вже відомі факти: автомобіль буде мати запас ходу щонайменше 215 миль, але директор сподівається, що до кінця 2017 року цей діапазон вдасться розширити. Базовий автомобіль буде розганятися до 60 миль (100 км) за годину менш ніж за 6 секунд, будуть також доступні “набагато швидші” версії.

Маск “досить упевнений”, що поставки почнуться до кінця 2017 року, більш ніж через 18 місяців з цього моменту. І “ви не зможете купити кращий автомобіль за $35 000, навіть без варіантів”, каже Маск. Наразі ж триває бронювання авто: за даними корпорації, у світі було замовлено 115 тис Model 3 за добу, що передувала цій презентації.

ixre6cxl4wyvp0svnjrf

Подібно Model S, модель 3 вийде в задньопривідній і повнопривідній версіях. Буде обладнана 15-дюймовим горизонтальним сенсорним екраном – порівняйте з 17-дюймовим вертикальним екраном в моделей S і X. Програма автопілоту є стандартною, і всі функції безпеки будуть активні автоматично. П’ятьом дорослим буде зручно. “Тут комфорт є важливим”, – каже Маск.

Увесь дах – від лобового скла до багажника – це буде один суцільний шматок скла. “У цього авто буде більша місткість, ніж у будь-якого бензинового автомобіля з такими самими зовнішніми розмірами”, говорить керівник компанії. Туди зможе вміститися навіть 7-футова дошка для серфінгу.

model-3-unveil

Всі Model 3 будуть мати право на зарядку у високошвидкісній мережі Tesla Supercharger. “Себто, ви їдете, куди хочете”, – говорить Маск. До моменту запуску моделі наприкінці 2017 року він обіцяє подвоїти мережу до 7.200 станцій, у тому числі відкрити не менше двох в Україні.

10 років тому Ілон Маск написав у своєму блозі, що його план такий:

  • Побудувати спортивний автомобіль – Tesla Roadster
  • Використати ці гроші, щоб побудувати доступний автомобіль – Model S
  • Використати ці гроші, щоб побудувати ще більш доступний автомобіль – Model 3

І от на церемонії презентації нової моделі Маск навіть подякував покупцям Model S та X за фінансування розробки автомобіля. За його словами, Model 3 є кульмінацією минулого десятиліття роботи. Саме ця модель має стати платформою для майбутніх автомобілів: від невеликого позашляховика до спортивного купе або пікапу.

model3times2-marked.0 teslastreammodel3.0 wnmacvkbrn0egssl86sz xbb7zdrroiqkxpryfccu xmoeobskov7yfm1ivr9a indnsuk917ej9gduztfr

Всі фото – Tesla Motors та The Verge

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *