Tesla Model 3 - найбезпечніший автомобіль зі всіх наявних на ринку

29 03 2017

Коментарі:

0
 Березень 29, 2017
 0

Електромобіль Tesla Model 3, серійне виробництво якого починається в цьому році, буде оснащений такими програмними і технічними засобами, які зроблять його у 10 разів безпечнішим за «середню» автівку на дорозі. Про це говориться у дослідженні автомобільного аналітика банку Morgan Stanley Адама Джонаса (Adam Jonas).

Джонас мав на увазі новий автопілот, яким Tesla оснащує свої електрокари з жовтня 2016 року, і здатність компанії збирати дані щодо керування електромобілем від своїх клієнтів.

Adam Jonas, аналітик Morgan Stanley. Фото: autonews.com

Ризик Model 3 стати причиною ДТП – на 90% менший, ніж у «середньої» автівки, зазначив аналітик. Він переконаний, що рівень безпеки найочікуванішого електромобіля року вище рівня, який мають усі інші авто сьогодні на ринку – а саме безпека є фактором номер 1 при купівлі транспорту. Отже, цей фактор допоможе Ілону Маску відвоювати ринкову долю у конкурентів.

Але йдеться не тільки про високий попит на продукцію компанії. На думку Джонаса, якщо Tesla продемонструє заявлений рівень безпеки – це може привести до різкого старіння уживаних автомобілів (їхня вартість може знизитись на 50% протягом 5 років) і навіть внести зміни у сферу автострахування.

«Автівки Tesla можуть ставати кращими, бо вони вміють навчатися», – сказав Джонас телеканалу CNBC. Нагадаємо, в минулому році безпека автомобілів Tesla стала об’єктом пильної уваги після низки гучних аварій, після чого компанія презентувала друге покоління автопілоту (Hardware 2).

Morgan Stanley (США) – один з найбільших банківських холдингів у світі, займається інвестиційною діяльністю. Слід мати на увазі, що Morgan Stanley володіє акціями Tesla.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *