Tesla Model 3 проти Chevy Bolt EV: 5 відмінностей

12 01 2017

Коментарі:

0
 Січень 12, 2017
 0

Дочекалися – дві моделі варістю менш ніж $40 000, які долатимуть більше 300км  на одному заряді, з’являться уже до кінця року. Час визначитись:  Tesla Model 3 або Chevrolet Bolt EV. Обидва електрокари створені американськими автовиробниками, обидва коштують $37,495 або менше. Але у них є багато відмінностей. Ось п’ять речей, які варто врахувати, обираючи серед першого покоління доступних електромобілів дальнього радіусу дії.

  1. Хетчбек проти седана 

Ви можете назвати Bolt невеликим універсалом або хетчбеком – в цього автомобіля немає багажника. Тим не менш, у нього величезний простір для зберігання речей – 1586 літрів з опущеними задніми  сидіннями, а також абсолютна пласка підлога, яка ще збільшує цей об’єм.  Ця цифра майже вдвічи більше ніж у Nissan Leaf (850 л), і наближається до показників Model S – 1645 літрів з опущеними задніми сидіннями (не враховуючи місткість переднього багажнику 150 л).

В той же час Model 3 – седан з переднім і заднім багажниками.  CEO Tesla Ілон Маск сказав, що автівка матиме «більшу вантажопідйомність ніж будь який бензиновий автомобіль з подібними зовнішніми характеристиками», і додав, що ви можете розмістити семифутову (2.1 м) дошку для сьорфінгу в задній частині так, що «ніс» не стирчатиме між передніми сидіннями.  Якщо вам треба перевозити речі непомітно, таку можливість надасть Model 3.

  1. Рекомендована ціна Model 3 – на $2,495 менша, ніж Bolt

Оголошена Маском стартова ціна $35,000 для Model 3 – менша ніж вартість Bolt EV’s, яка починається від $37,495. При цьому Tesla оголосила збільшений запас ходу 346 км, проти 383 км електричного Chevrolet від General Motors.

  1. Суперчарджер Tesla проти самостійної зарядки

Електромобілі з великим пробігом вгамовують стурбованість водіїв, викликану 122-кілометровим пробігом Focus Electric або 134-кілометровим  – Volkswagen e-Golf. Мало хто  за день долає більше 160 км, їздячи на роботу і назад, тому для цієї мети вас влаштує Bolt EV  чи Model 3 з домашньою підзарядкою. Але для подорожей на великі відстані потрібна інфраструктура. На відміну від Tesla , GM не обіцяє інфраструктури для швидкої підзарядки. Водії  Model 3 матимуть доступ до мережі Supercharger (в Україні перші 2 станції – в планах на цей рік), хоча вартість доступу ще не розкривалась. Опція швидкої підзарядки для водіїв Bolt EV коштуватиме додаткових $750.

  1. Model 3 швидша та може бути з заднім приводом

Chevrolet визначив час розгону з 0 до 60 км/год як «менше 7 секунд». Машина має поважний максимум у 200 кінських сил і тяговий момент 360 Ньютон-метрів в передних колесах. Поки що ці характеристики поза конкуренцією, але Ілон Маск пообіцяв, що його автівка розганятиметься з нуля до сотні за 6 секунд або менше, навіть не знаючи силових характеристик, відомо, що Model 3 пропонує задньопривідний стандарт та опціонально – повний привід. Це спрощує перехід на цей електромобіль, скажімо, для власників Mercedes C-класу.

  1. Пересісти на Bolt ви зможете набагато швидше.

Chevy Bolt EV вже доступна в деяких дилерських мережах з кінця 2016 року і вона не має списку очікування з сотень тисяч людей. Тож навіть з пробігом і після американських пільг та лізингових програм отримати власний Bolt в Україні ви зможете раніше за новинку від Тесла. В кінці грудня лічильник передзамовлень на Model 3 сягнув 400 тис. Але у 2016 році автовиробник в цілому збирався випустити близько 80-90 тис автівок. Навіть з урахуванням амбітних планів Маска досягнути обсягів у 500 тис електрокарів у 2018 році, слід пам’ятати, що ця цифра враховує усі три моделі. Тож покупці поза межами перших 100-150 тис місць в черзі на Model 3, швидше всього, очікують поставок 2019 року.

За матеріалами “The CheetSheet”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *