[rev_slider Model 3]

Tesla Model 3 – електромобіль за 35 000

 

Сьогодні,31 березня, компанія Tesla приймає передзамовлення на автомобіль Tesla Model 3 в салонах усього світу. А вже 1 квітня передзамовлення можна буде зробити на офіційному сайті автоконцерну. Анонсована вартісь складає $35 тис для США, або €35 тис для Європи. Для бронювання місця в черзі треба сплатити $1000 (для США) або €1000 для Європи. Доречі, українці уже замовили перші 6 Tesla Model 3.

Для бронювання Tesla Model 3 потрібно:

buy-icons-9-gray

 

Або скористатись послугами компанії Electrocars:

buy-icons-3-gray

 Замовити Model 3

 

Що відомо про Tesla Model 3?

Електромобіль буде мати запас ходу щонайменше 215 миль (приблизно 246 км), але є шанс, що до кінця 2017 року цей діапазон вдасться розширити. Базовий автомобіль буде розганятися до 60 миль (100 км) за годину менш ніж за 6 секунд, будуть також доступні “набагато швидші” версії. Поставки планується почати до кінця 2017 року.

Model 3 буде обладнана 15-дюймовим горизонтальним сенсорним екраном . Автопілот буде вже в базовій версії. Увесь дах – від лобового скла до багажника – це буде один суцільний шматок скла.

Всі Model 3 будуть мати право на зарядку у високошвидкісній мережі Tesla Supercharger. До моменту запуску моделі наприкінці 2017 року він обіцяє подвоїти мережу до 7.200 станцій, у тому числі відкрити не менше двох в Україні.

 

Чому варто замовити вже зараз, і як це зробити?

Оскільки попит на авто марки Tesla шалений, компанія запровадила процедуру черги. Черга працює за принципом “перший замовив – перший отримав”, але має деякі регіональні та клубні особливості. Перевага надається жителям Північної Америки, а також клієнтам, які вже купували автомобілі Tesla.

Для того, щоб одним з перших стати власником Tesla Model 3, потрібно якнайшвидше забронювати авто та дочекатись старту продажів. Оскільки попит на цю модель величезний, виник навіть вторинний ринок черг, де люди готові продати своє місце в черзі іншій людині.

Замовити зараз