Tesla Model S визнано одним з кращих американських авто всіх часів

17 07 2015

Коментарі:

0
 Липень 17, 2015
 0
Категорія: Новини

Авторитетний журнал Motor Trend відніс Tesla Model S до топ-10 найвеличніших американських автомобілів усіх часів. Електрокар посів в рейтингу десяте місце, пропустивши вперед Ford Model T, Jeep MB, Oldsmobile Rocket 88, Chrysler Minivan, Ford Mustang та інші авто з минулого. За визначенням упорядників рейтингу, всі ці машини мали величезний вплив на автоіндустрію в плані впровадження нових технологій, дизайну та підходів до конструювання. Лідери списку також залишили помітний слід в поп-культурі та були схвально сприйняті суспільством.

На думку редакторів Motor Trend, Tesla Model S є яскравим проявом інновацій та підприємництва – рисами, які зробили американську автогалузь найпотужнішою та найбагатшою у світі. «Америка все ще вміє виготовляти справжні речі, – йдеться в описі до десятої позиції рейтингу. – Tesla Model S, без сумніву, один з найвеличніших американських автомобілів, оскільки зміг самотужки змінити тон діалогу стосовно електрокарів. Тесла зробила їх крутими. Як саме? Це привабливий та швидкий автомобіль. Власне кажучи, з динамікою 3,2 с до «сотні» це найшвидший седан, який коли-небудь збирали в США».

Журнал Motor Trend є одним з найстаріших автомобільних видань Північної Америки. Він виходить з вересня 1949 року щомісячним накладом близько мільйона примірників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *