Tesla Model S може стати патрульною машиною для поліцейських Лос-Анджелеса

26 10 2016

Коментарі:

0
 Жовтень 26, 2016
 0

Tesla модифікує свій Model S у відповідності до вимог патрульних поліцейських Лос-Анджелесу, повідомляє американський телеканал NBC. Повністю чорний, позбавлений будь-якого маркування, він буде оснащений радіостанцією, комп’ютером, обмежуючою решіткою для затриманих, кріпленням для зброї та іншим обладнанням, після чого буде протестований черговим сержантом прямо «в полях»: виїжджатиме на ДТП та інші надзвичайні ситуації. А, можливо, навіть візьме участь в погоні.  

Рік тому поліцейські «кінематографічної столиці» вже позичали у каліфорнійського електромобільного гіганта один екземпляр чорно-білого Model S для тестування. Але необхідне патрульним обладнання в ньому не було встановлено.

В червні 2016 року BMW на тендері обійшов пропозицію Tesla і поставив для копів Лос-Анджелеса 100 електромобілів i3  на умовах лізінгу. Користувачі вельми задоволені сучасною новинкою в автопарку, але BMW i3 виконують лише другорядні функції – для переслідувань та вирішення інших термінових проблем у місті та на трасах потрібні  потужніші авто.

В той же час, Tesla Model S, здатний розігнатися до майже 100 км/год лише за 2,5 секунди, з дальністю пробігу 480 км або більше, є майже ідеальним кандидатом для патрульної служби. Однак ціна в 2,5 рази перевищує вартість того ж BMW i3 – і це, мабуть, єдина причина, чому полісмени досі не користуються потужними електричними седанами.

Мер Лос-Анджелеса Ерік Гарсетті та очільник міської поліції Чарлі Бек разом взяли зобов’язання зменшувати забруднення довкілля, використовуючи електротранспорт, який також економить експлуатаційні витрати.

Департамент поліції ЛА разом з іншими прихильниками «зеленого транспорту» очікує, що з розвитком технологій виробництва електромобілі значно подешевшають – і, вірогідно, вже у наступному році департамент зможе закупити сотню Tesla для патрулювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *