Tesla знайшла свого власника в автосалоні Electrocars

21 07 2017

Коментарі:

0
 Липень 21, 2017
 0

Нещодавно покупцем красуні Tesla Model S став давній клієнт Electrocars, киянин Ігор Ляшенко. Ми попросили власника американського супер-електромобіля розповісти, чому він вирішив придбати Tesla, і про перші враження від неї.

 

«Рішення про покупку не було для мене спонтанним – ця еволюція відбувалася декілька років. Спочатку я їздив на «Ліфі» (у 2015-му Ігор Миколайович долучився до екологічних технологій, придбавши Nissan Leaf в ElectroCars – ред.). Швидко оцінив переваги електромобіля: мобільність, зручність, економічність – та все ж це авто зі значно меншим, ніж у Tesla, запасом ходу. Мій Leaf проїждав на одному заряді 120-130 км.  Тому в минулому році я замовив собі у Відні Tesla Model 3Передбачалось, що постачання автомобіля буде до кінця 2018 року. Тим часом я відчув, що я потребую авто з більшим запасом ходу для службових поїздок та подорожей.

«Tesla 85D» дає можливість проїхати 360-400 км на одному заряді, що значно розширює можливості пересування. Я можу подорожувати, не витрачаючи багато часу на підзарядки, до Харкова, Львова, Одеси. А в такі напрямки, як Житомир, Чернігів, Вінниця – взагалі без підзарядки в дорозі. Життя значно полегшується.

Model S на підзарядці від сонячних батарей

Покупкою я дуже задоволений. Воно інтегрується в мою ідею перейти на умовно незалежні компоненти не залежати ні в чому від держави та комунальних підприємств. В своєму заміському будинку я маю сонячні батареї, користуюся ними, в тому числі, для підзарядки авто (15-кіловатні панелі забезпечують 100% зарядку Tesla). Я хочу в плані забезпечення електроенергією, водопостачанням, каналізацією бути повністю автономним, розраховую тільки на себе».

До речі, наш клієнт очолює компанію “Теплоком”, діяльність якої пов’язана з енергозберігаючими технологіями. Пишаємося і бажаємо Ігорю реалiзувати повнiстю iдею енергонезалежностi! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *