Tesla Model S показали у напіврозібраному стані

7 03 2018

Коментарі:

0
 Березень 7, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

Будову американського електромобіля Tesla Model S показали у неділю на виставці Plug-in Ukraine, що відбувалася у центрі “Київекспоплаза” на столичній вул. Салютній.

Спеціалісти компанії Electrocars привезли на захід напіврозібрану машину й при глядачах виставки провели демонтаж деяких деталей, коментуючи свої дії й пояснюючи особливості машини у мікрофон.

У електромобіля була знята вся лицева панель із фарами, передні крила. Не було бамперів, люка, обшивки багажника й багатьох елементів салону. При цьому машина своїм ходом приїхала від вантажівки, на якій її доставили, до стенду Electrocars на виставці.

Model S має надміцну раму. Вона сконструйована таким чином, що витримує навіть серйозні удари під час аварій. У ній є кріплення для акумуляторних блоків і двигуна.

“Кузов машини повністю зроблений із алюмінію. Його частини між собою сполучені найрізноманітнішим способом – за допомогою клею, заклепок, зварювання. Тип з’єднань залежить від частини машини, того, настільки велике на неї навантаження і контакт з вологою. Цікаво, що кузовні деталі мають повно ребер жорсткості. Завдяки цьому машина лишається міцною і ремонтнопридатною навіть після ДТП середньої і високої тяжкості”, – говорить Андрій Мельниченко, спеціаліст сервісу Electrocars.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вперше в Європі презентували Tesla Model 3

Ходова частина електромобіля також вирізняється з поміж дорогих сучасних машин. Її можна відновлювати не шляхом заміни крупних вузлів, як скажімо у багатьох преміальних німецьких моделях, а й міняти деталі. Гальмівні накладки можуть служити понад 150 тис. км. Вони повільно стираються, бо власники машин часто знижують швидкість скидуванням ноги із педалі газу, використовуючи режим рекуперації. Під час цього заряджаються акумулятори.

“Електроніка машини налаштована таким чином, що комп’ютер Tesla постійно підключений до інтернету. Зв’язок підтримує через SIM-картку. Для нормальної роботи програм і оновлень до них достатньо навіть 2-G“, – пояснює спеціаліст.

У разі викрадення електромобіля, його, мов мобільний телефон, можна заблокувати через офіційний сайт. Тоді викрадач не зможе ним пересуватися. Машина перетвориться на безкорисну груду металу.

Нагадаємо, на Plug-in Ukraine показали першу і єдину в Україні Tesla Model 3. Машину привезли минулого тижні зі США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *