Tesla Powerwall: літій-іонна батарея для домашнього користування

1 05 2015

Коментарі:

0
 Травень 1, 2015
 0
Категорія: Новини

Як і було анонсовано головою Tesla Motors Ілоном Маском, 30 квітня компанія представила свій новий продукт. Не автомобіль. Tesla Powerwall – це підзарядна літій-іонна батарея для домашнього використання, здатна зробити споживання електрики більш раціональним та суттєво зекономити сімейний бюджет.

Головне завдання Tesla Powerwall – накопичувати електроенергію тоді, коли є її надлишок, та віддавати в домашню мережу, коли в ній є потреба. Продукт буде затребуваним в першу чергу для тих людей, які мешкають в приватних будинках та мають сонячні панелі, що виробляють електрику. Пік продуктивності панелей припадає на період приблизно з 10:00 до 17:00. Натомість споживання електрики звичайним домоволодінням є найбільшим зранку і ввечері. За допомоги Tesla Powerwall можна ефективно збирати денну енергію сонця та використовувати її зранку та ввечері.

models-powerwall@2x

Домашня батарея Tesla також буде корисною і без сонячних панелей. Як відомо, вночі тариф на електроенергію нижчий, ніж вдень. Програмована Powerwall здатна «заправлятися» дешевою нічною електрикою, щоби видавати її в домашню мережу вдень. Нарешті, цей потужний акумулятор просто дозволяє спокійно переносити моменти, коли є перебої з енергопостачанням. Бензиновий чи дизельний геренатор більше не потрібен!

Tesla Powerwall являє собою мінімалістський по дизайну блок з літій-іонних батарей розміром 130х86х18 см. Вага продукту – 100 кг. За задумом розробників, він монтується на стіні та має чудово вписатися в будь-який інтер’єр. Доступні дві версії продукту: ємністю 10 кВт*г ($3500) та 7 кВт*г ($3000). Гарантія на Powerwall – 10 років. Продажі цих домашніх батарей почнуться цього літа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *