Tesla придбала німецьку інженерну компанію та оголосила про запуск Gigafactory 2 у Європі

9 11 2016

Коментарі:

0
 Листопад 9, 2016
 0

8 листопада Ілон Маск повідомив, що Tesla вкладає “істотні інвестиції” у підприємство в Німеччині для реалізації проекту Gigafactory 2 в Європі – автоматизованого науково-дослідницького центру та заводу з виробництва акумуляторних батарей. Для цього компанія придбала німецьку фірму Grohmann Engineering, яку буде перейменовано на Tesla Grohmann Automation. Фірма спеціалізується на роботах для складальння та обслуговування автомобільної, телекомунікаційної, біотехнологічної галузей та побутової електроніки. Зокрема, Grohmann Engineering виробляла промислові лінії для випуску акумуляторів на електромобілі BMW та Daimler.

Як очікується, протягом наступних двох років буде додатково залучено більше 1000 кваліфікованих інженерів та спеціалістів технічних спеціальностей. В компанії зазначили, що після укладання угоди, команду фахівців світового рівня Tesla Grohmann Automation очолить Клаус Громан (Klaus Grohman) – нинішній СЕО Grohmann Engineering, яка за 2015 рік отримала дохід у 123 мільйони Євро.  

Tesla уже мають європейську штаб-квартиру в Амстердамі і розподільний центр в Тілбурзі в Нідерландах, а Grohmann Automation слугуватиме стартовою базою для штаб-квартири Tesla Advanced Automation у Німеччині.

Локацію для заводу Tesla планує обрати наступного року. Ілон Маск не оголосив, як скоро розпочнеться будівництво Gigafactory 2, зазначивши, що це відбудеться після того, як виробництво Model 3 піде повним ходом. Він також припустив, що у довгостроковій перспективі Tesla матиме аж три заводи у Європі.

Об’єднання виробництва авто та акумуляторів пов’язане з тим, що Tesla намагаються реорганізувати та оптимізувати виробничий процес. Спершу це втілюють на Gigafactory у Неваді. Угода з Grohman Engineering і запуск  Gigafactory 2 допоможе, як очікується,  скоротити витрати, при цьому прискорити виробництво та вдосконалити якість. За 2016 рік компанія Маска планує випустити від 80 до 90 тисяч електромобілів, з яких 50 тисяч планується виробити у другій половині цього року. Не забуваймо і про наміри Tesla вийти на показник у 500 000 електромобілів на рік уже до 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *