Tesla Rоadster вже на стенді Plug-In Ukraine

Категорія: Новини, Статті

Сьогодні компанія ElectroCars привезла у виставковий центр “Акко Інтернешнл”  рідкісний в Україні спорткар Tesla Rоadster. Саме таку машину американський інноватор і бізнесмен Ілон Маск торік відправив у космос на орбіту планети Марс.

Rоadster покажуть у рамках виставки електротранспорту і гібридів Plug-In Ukraine, яка починається завтра. Захід триватиме до 26 травня  на просп. Перемоги.

“Першу модель американського виробника спершу збирали в Британії із 2008 року на основі спорткара Lotus, – говорить СЕО ElectroCars Олександр Кравцов. – Наша машина – одна з перших зроблених. Її порядковий номер, вказаний на кузові, 150. Конструктивно машина дуже цікава. Я радий, що тепер кожен, хто прийде на виставку, зможе побачити першу і відому модель виробника Tesla”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 цікавих фактів про Tesla Roadster

Перша презентація моделі відбулася 2006 року. Машина має алюмінієву раму, легкий полікарбонатний кузов. Запас ходу першої генерації Rоadster – 390 км. Максимальна швидкість, обмежена електронікою, – 210 км/год. До “сотні” родстер розганяється за 4 секунди.

Нагадаємо, торік на цій виставці компанія ElectroCars  вперше в Україні показала Tesla Model 3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *