Tesla Roadster став найшвидшим електромобілем на галактиці

9 02 2018

Коментарі:

0
 Лютий 9, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

Вже другу добу Tesla Roadster пересувається космосом із манекеном у скафандрі SpaceX. До першого електромобіля у міжпланетному просторі причеплені камери й датчики, які фільмують і передають все, що відбувається навколо на Землю.

Ще вчора швидкість Tesla була 10 тис. км/год. Потім вона почала зростати. Найближчим часом може досягти 40,5 тис. км/год, прогнозують спеціалісти.

 

Проте унікальність нещодавньої події не лише в тому, що в космос вивели електромобіль, а й у тому, що ракети подібного рівня не запускали із 1997 року. Falcon Heavy має новітню конструкцію, її прискорювачі повертаються на Землю. Це дозволяє виводити в космос нові класи супутників. Можна доставляти вантажі на Місяць і планети Сонячної системи. А у майбутньому – й доставляти людей у космос.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За скільки можна буде купити Tesla Model 3 в Україні?

За рахунок можливості багаторазового використання багатьох елементів ракети, собівартість її запуску в рази дешевша, ніж подібних літальнихапаратів.

“Я бачив її, вона вражає”, – розповідає директор ElectroCars Олександр КРАВЦОВ. Він зараз перебуває у США. – Ми повинні робити не менш величні речі. Мені хочеться, щоб українці були в складі команди, яка підкорюватиме Марс. І щоб Tesla Roadster їздив Червоною планетою із українськими номерами”.

Таке бажання могло б здатися нереальним, якби світу не було відомо про українські розробки у аерокосмічній галузі. Адже елементи Falcon Heavy перевозив саме вітчизняний надвеликий літак “Руслан”. До найсвіжішого запуску ракет із Європи також були причетні наші розробники – у листопаді Європейська ракета-носій Vega стартувала із Французької Гвіани із українським двигуном РД-843.

Нагадаємо, до запуску Tesla Roadster у космос готувалися 7 років. Маркетологи вже охрестили цю подію як найоригінальнішою і найдорожчою рекламою машини.

Як повідомляв наш портал раніше, у електромобілі Tesla Roadster, виведеному в космос, грає пісня Девіда Боуї Space Oddity. У салоні лишили повідомлення “Зроблено на Землі людьми”, а також – книгу Дугласа Адамса “Автостопом по галактиці”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *