Підприємство Tesla в Шанхаї працюватиме без участі місцевих виробників

23 10 2017

Коментарі:

0
 Жовтень 23, 2017
 0

Tesla домовилась з китайською владою побудувати виробничі потужності у вільній економічній зоні міста Шанхай. Так американський автовиробник отримав унікальну перевагу на найбільшому в світі ринку електромобілів, повідомляє Fortune.

Деталі угоди ще узгоджуються, але це перший подібний договір Китаю з іноземним автовиробником, який дозволить Tesla суттєво знизити вартість своїх автівок у Піднебесній.

За попередньою інформацією, автовиробник не буде змушений ділитися технологіями або працювати у паритеті з китайським партнером, на відміну від усіх попередників Tesla.

Компанія Ілона Маска все ще платитиме 25% імпортного податку, коли поставлятиме свої автівки за межі вільної економічної зони. Але при цьому Tesla уникне зайвих витрат на доставку електрокарів і здешевить виробництво, наймаючи місцевих робітників.

Китай для Tesla є основним зовнішнім ринком: в минулому році тут продано 11 тисяч електромобілів на суму більше $1 млрд – 15% від усіх доходів компанії. В цій країні вже відкрито чимало офіційних магазинів Tesla , а “сірий” імпорт б’є усі рекорди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *